JPM GROUP

Bezpečnostní kování BERA Madlo/klika,P,chrom,lesk

Bezpečnostní kování BERA Madlo/klika,P,chrom,lesk

Bezpečnostní kování BERA MPCr s madlem pravý pro samozamykací zámky BERA

  • Cena: 2550 Kč
  • Cena: 3085,50 Kč s DPH

Skladové číslo:

Výrobce: BERA
Bezpečnostní kování BERA je certifikováno ve 3. bezpečnostní třídě dle ČSN 12 209. Toto kování je vhodné na všechny východy, které nemusí splňovat normu o únikových východech dle EN 179, či EN 1125
Použití
Kování klika/koule je vhodné pouze pro mechanické, nebo motorové zámky. Součástí balení jsou jednodílný čtyřhran, dva svorníky, tři spojovací šrouby, podložky a červíky pro uchycení čtyřhranu. Celá sada je pak dělaná na tloušťku dveří max. 50 mm.
Kování klika/klika je vhodné pro všechny typy elektromechanických zámků, ať panikových, nebo s blokací obou klik. Pro typy zámku D,M a W jsou navíc vybavena dvoubarevnou LED diodou nad vnější klikou kování, která dle zapojení zámku mění barvu z červené na zelenou v případě otevírání dveří. Součástí balení jsou dvoudílný čtyřhran, dva svorníky, tři spojovací šrouby, podložky a červíky pro uchycení čtyřhranu. Celá sada je pak dělaná na tloušťku dveří max. 50 mm.
Povrchová úprava celého štítu a design:
Lesklý chrom nebo titan, broušený chrom nebo titan. Broušený povrch je pouze na rovných plochách štítu. Otvor pro LED diodu mají pouze kování pro typy D,M a W.
Určení orientace zámku
Pro správné určení orientace zámku a hlavně panikové funkce si prosím pozorně prohlédněte obrázek orientace dveří:
Čtěte prosím pokyny k montáži a údržbě

Přihlášení