JPM GROUP

SZPES92 Samozamykací zámek,el.P,92/55,typ E

SZPES92 Samozamykací zámek,el.P,92/55,typ E

Typ E Připojení jen pro sepnutí elektromagnetické cívky – otevření Orientace - pravý Rozměry - 55/ 90(92)mm BERA-E 3 PIN svorkovnice s 30cm dlouhým kabelem. Dvoudrátové připojení 12V/ DC napájení na elektromagnetickou cívku. Ovládání kliky – při sepnutí elektromagnetické cívky – OTEVŘENO

  • Cena: 5600 Kč
  • Cena: 6776 Kč s DPH

Skladové číslo:

Výrobce: BERA

Samozamykací zámek elektromechanický BERA s elektrickým ovládáním venkovní kliky.

Samozamykací zámek elektromechanický BERA je instalován do dveří s vysokou bezpečnostní odolností. Z venkovní strany dveří je odemčen klíčem přes cylindrickou vložku nebo klikou a elektrickým impulzem.
Elektrický impulz na elektromagnetickou cívku zaaretuje pohyblivý mechanizmus v zámku a vnější klika je plně funkční pro otevření dveří. Není-li udělen tento elektrický impulz z tlačítka domácího telefonu nebo kódovacího zařízení do zámku BERA, je klika sice pohyblivá, ale bez možnosti otevření dveří. Na vnitřní straně dveří je použit systém PANIK. Pouhým stiskem kliky je zámek odemčen a dveře otevřeny bez použití klíče.
Funkce PANIK je používána pro nouzové východy.
Samozamykací zámek elektromechanický BERA je vždy po zavření dveří dvoubodově uzamčen. Po uzavření dveří je zajišťovací střelka zatlačena o protiplech v zárubni do zámku ve dveřích. Automaticky dojde k vysunutí závory a zablokování střelky zámku. A je ZAMČENO.
Použití:
Samozamykací zámek elektromechanický BERA lze použít pro venkovní a vnitřní dveře vyrobené z kovu, plastu či dřeva, v provedení LEVÉM nebo PRAVÉM.

Čtěte prosím pokyny k montáži a údržbě

Příprava zálabu

Schéma zapojení a rozměry 

Přihlášení