JPM GROUP

SZLD90 Samozamykací zámek,el.L,90/35,typ D

SZLD90 Samozamykací zámek,el.L,90/35,typ D

Orientace-levý rozměr 35/90 mm TYP BERA-D 2 x 3 PIN svorkovnice s 30 cm dlouhými kabely. Třídrátové připojení 12V / DC napájení na elektromagnetickou cívku a signalizaci. Ovládání kliky – při sepnutí elektromagnetické cívky – OTEVŘENO 3 PIN svorkovnice pro připojení akustické signalizace v zámku a vizuální signalizace na štítu zámku nad vnější klikou.

  • Cena: 6450 Kč
  • Cena: 7804,50 Kč s DPH

Skladové číslo:

Výrobce: BERA

Samozamykací zámek elektromechanický BERA s elektrickým ovládáním venkovní kliky.

Samozamykací zámek elektromechanický BERA je instalován do dveří s vysokou bezpečnostní odolností. Z venkovní strany dveří je odemčen klíčem přes cylindrickou vložku nebo klikou a elektrickým impulzem.
Elektrický impulz na elektromagnetickou cívku zaaretuje pohyblivý mechanizmus v zámku a vnější klika je plně funkční pro otevření dveří. Není-li udělen tento elektrický impulz z tlačítka domácího telefonu nebo kódovacího zařízení do zámku BERA, je klika sice pohyblivá, ale bez možnosti otevření dveří. Na vnitřní straně dveří je použit systém PANIK. Pouhým stiskem kliky je zámek odemčen a dveře otevřeny bez použití klíče.
Funkce PANIK je používána pro nouzové východy.
Samozamykací zámek elektromechanický BERA je vždy po zavření dveří dvoubodově uzamčen. Po uzavření dveří je zajišťovací střelka zatlačena o protiplech v zárubni do zámku ve dveřích. Automaticky dojde k vysunutí závory a zablokování střelky zámku. A je ZAMČENO.
Použití:
Samozamykací zámek elektromechanický BERA lze použít pro venkovní a vnitřní dveře vyrobené z kovu, plastu či dřeva, v provedení LEVÉM nebo PRAVÉM.

Čtěte prosím pokyny k montáži a údržbě

Příprava zálabu
Schéma zapojení a rozměry 

Přihlášení